Dopúšťací ventil DN32 AC24- 230V, DC24 - 125V / 1 1/4" /
Značka: Belimo
Dostupnosť Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
Kód: 5111311
Značka: Belimo
belimo dopustaci ventil dn32
Doprava zadarmo
BLESKOVÉ DORUČENIE
BLESKOVÉ DORUČENIE
Tovar skladom expedujeme do 24 hodín.
DOPRAVA ZADARMO
KAMENNÁ PREDAJŇA
KAMENNÁ PREDAJŇA
Možnosť osobného odberu v Šamoríne.
PLATBA ONLINE ALEBO NA DOBIERKU
Vyberte si spôsob platby, ktorý vám vyhovuje.
Pomocou mechanickej pružiny je ventil v čase, keď nie je pod napätím, vždy zavretý. Možnosť napojenia aj na DC24- 125V.
Dodatočné parametre
Kategória: Dopúšťanie vody
Záruka: 2 roky
Výrobca: Belimo
Pripojenie: 1 1/4 "
Napájanie: DC 24 - 125 V
Doba otvárania: 75 s
Menovitý krútiaci moment: 10 Nm